ruenuk

bilansconsalting2@gmail.com

0950097173

0503670421

0986403092

0950097173

0986403092

ruenuk

Обучение

     
СЕМИНАРЫ  ОТЗЫВЫ О СЕМИНАРАХ  БУХГАЛТЕРСКИЕ КУРСЫ
 
ОБУЧЕНИЕ В СФЕРЕ ГОСУДАРСТВЕННЫХ ЗАКУПОК  КУРСЫ ДЛЯ ЧАСТНЫХ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ  РАСПИСАНИЕ КУРСОВ И СЕМИНАРОВ

Чому слід обрати навчання у нас?

Якість навчальних програм

Ми стараємось розробляти програми навчання так, щоб вони були цікавими нашим слухачам і легко сприймались, враховуючи при цьому постійно зростаючі вимоги до кваліфікації спеціалістів, що займаються тендерними закупівлями. Так як усі наші тренери є одночасно практикуючими експертами, ми точно розуміємо, яким саме практичним моментам організації та проведення публічних закупівель приділити найбільшу увагу.

Професійний підхід

На заняттях ми поєднуємо лекції тренерів із спеціально розробленими презентаціями для забезпечення зорового сприйняття інформації.

Ефективність навчання

Високий рівень засвоєння матеріалу забезпечується за рахунок практичних занять, обміну досвідом між спеціалістами, аналізу конкретних практичних ситуацій, дружньої атмосфери професійної і творчої дискусії.

Індивідуальний підхід

Задля комфортного і продуктивного навчання кожного з присутніх на заняттях ми не перевищуємо кількості учасників в 30 людей. Кожного разу ми намагаймося максимально адаптувати тематику семінару під потреби учасників і з врахуванням їх побажань.

Комфортні умови

Ми переконані, що навчання лише тоді буде ефективним, якщо нашим слухачам комфортно і приємно. Тому ми проводимо наші заняття в затишних конференц-залах міста Києва і забезпечуємо їх солодкою кава-перервою з тістечками і смачним обідами в ресторані.